Su Mokytojo diena!

2024-10-08_spec

Gimnazistų tarybos iniciatyva tarptautinės Mokytojų dienos proga išradingai pasveikinti Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokytojai, dainą jiems skyrė muzikos studija „Obertonas“ – gimnazija buvo pilna šypsenų ir geros nuotaikos!

Džiaugiamės, kad tarptautinei Mokytojų dienai skirto rajoninio renginio metu apdovanoti ir mūsų gimnazijos mokytojai, vadovai. Sveikiname matematikos mokytoją metodininkę Romutę Kurmienę, pelniusią nominaciją ,,Metų inovacija” už inovatyvių priemonių ir metodų taikymą mokant matematikos, STEAM, integruoto ir projektinio ugdymo plėtotę, lyderystę buriant kolegas prasmingai edukacinei ir metodinei veiklai. Sveikiname gimnazijos direktorių Rimą Bielskį – jam įteiktas Kelmės rajono savivaldybės mero padėkos raštas už prasmingą vadybinę veiklą ir lyderystę buriant Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos bendruomenę inovatyviems sprendimams įgyvendinti, edukacinių erdvių gimnazijoje įkūrimą, sėkmingą įsitraukimą į projektus, gerosios vadybinės patirties sklaidą. Direktoriaus pavaduotoja Lijana Vaičiulytė apdovanota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštu už sėkmingą mokinės parengimą respublikinei technologijų olimpiadai – joje laimėta I vieta, sveikiname!

Sveikiname visus Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokytojus – su Jūsų švente!