Gimnazijos atstovai – Vilniaus maratone

2024-09-10_spec

Jau septintą kartą Kelmės Jono Graičiūno gimnazija dalyvauja Švietimo mainų ir paramos fondo organizuojamoje iniciatyvoje „Bėk su Erasmus+“, kuri yra Vilniaus Rimi maratono dalis. Šiemet mūsų gimnazijos komandą sudarė trečiokai Tautvydas Valiušaitis, Jokūbas Norvaišas, Rokas Miliauskas, ketvirtokai Paulius Rimidis, Arnetas Ruzgys, Dominykas Kupris ir Vakarė Rotmanaitė bei anglų kalbos mokytojos Rasa Rimidytė-Liekienė ir Ineta Leščiauskienė. Kartu su daugiau nei 600 Erasmus+ programos dalyvių – studentų, mokinių, mokytojų ir dėstytojų – bėgome 5 kilometrų distanciją. Džiaugiamės, kad lengvaatletis J. Norvaišas 2 minutėmis pagerino savo pernykštį bėgimo laiką, atbėgo per 18 minučių ir užėmė 18 vietą tarp beveik 4000 Vilniaus maratono 5 kilometrų distanciją bėgusių dalyvių!

Šiuo bėgimu norėjome pažymėti ir naujo tarptautinio Nordplus Junior projekto „EcoQuest: Exploring Sustainable Living in Every Step“ pradžią mūsų gimnazijoje. Projektą koordinuoja mokytoja metodininkė R. Rimidytė-Liekienė.

Ineta Leščiauskienė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė